Telewizor


Jeżeli jesteś w posiadaniu telewizora z funkcją SMART, bez problemu możesz na nim odtwarzać telewizję IPTV bez konieczności dokupowania dodatkowych urządzeń. Do starszych odbiorników, które nie posiadają żadnego systemu trzeba będzie zaopatrzyć się w TV Boxa. Jedne z najpopularniejszych są np. Xiaomi Mi Box S 4K lub Amazon Fire TV Stick 4K

Smart TV Club - Aplikacja na telewizory ze Smart TV. Prosta w użyciu i obsługuje funkcje przewodnika EPG. Znajdziesz ją na swoim telewizorze w sekcji z aplikacjami. Wgrywanie kanałów jest bardzo proste. Aplikacja jest darmowa przez 90dni. Po tym okresie trzeba wnieść jednorazową opłatę. Pełny poradnik jak aktywować na niej naszą subskrypcję znajdziesz TUTAJIPTV Smarters - Kolejna darmowa aplikacja na telewizory ze Smart TV. Sprawdź czy jest dostępna na twoim odbiorniku wchodząc na wbudowany sklep z aplikacjami. Po instalacji ukaże się ekran logowania jak na zdjęciu poniżej. W pierwszym polu wpisz dowolne imię. Następnie Username (Login), Password (Hasło). Na końcu trzeba wpisać Host:Port naszego serwisu. Wszystkie dane znajdziesz po zalogowaniu się do panelu klienta na naszej stronie.Smart IPTV - popularna aplikacja do oglądania IPTV na telewizorze. Znajdziesz ją w sklepie smart na twoim odbiorniku. Jednym z wielu plusów to automatyczna konfiguracja przewodnika czy loga kanałów. Ważną funkcją na pewno jest możliwość cofania programów tzw. archiwum. Jeżeli nasz dostawca umożliwia taką usługę, możemy do jakiegoś momentu cofać daną transmisję. Aplikacja nie jest darmowa. Opłata jest jednorazowa i wynosi 5,5 euro. Przed zakupem jednak, możemy przetestować usługę przez 7 dni. Skorzystaj z naszego poradnika w jaki sposób wgrać listę na tą aplikacje.OnPoint IPTV - Kolejna aplikacja tym razem płatna(jednorazowa opłata 7.5 euro). Przez pierwsze 3 dni można ją wypróbować za darmo. Aplikacja posiada przydatną opcję do tworzenie własnych grup kanałów. Obsługa jest bardzo prosta a zawartość przejrzysta. Skorzystaj z naszego poradnika w jaki sposób wgrać listę na tą aplikacje.Nanomid - Pierwsze 14 dni jest za darmo. Po tym okresie jeśli program się spodoba można wnieść jednorazową opłatę 9.99 euro. Przejrzysta, szybki dostęp do kategorii. Posiada przewodnik EPG jak i możliwość wrzucania wielu list iptv. Instalacji można dokonać przez wbudowany sklep z aplikacjami na swoim odbiorniku. Po instalacji i pierwszym uruchomieniu naciśnij dłużej na pilocie środkowy przycisk. Wyswietlą się strzałki, kliknij w lewo a pokażę się kod, który trzeba wpisać na stronie aplikacji. Następnie dodaj adres do listy z kanałami.


Jeśli posiadasz urządzenie z Android lub Android TV możesz wgrać jedną z poniższych aplikacji do oglądania IPTV. Niektóre znajdują się w sklepie google play. Inne można wgrać w prosty sposób za pomocą aplikacji Downloader.

Sprawdź poradnik jak wgrać dowolną aplikację na urządzenia z Android


StrimsAPP - Aplikacja specjalnie przygotowana dla klientów StrimsTV. Działa tylko i wyłącznie z subskrypcją zakupioną na naszej stronie. Po instalacji wystarczy wprowadzić dowolne imię a następnie login i hasło do Twojej subskrypcji. W zakładce telewizja wybierz kategorię, która Cię interesuje. Na następnym ekranie pojawi się lista wszystkich kanałów z danej grupy. Po prawej stronie widoczny jest przewodnik danego kanału. Opcja dodaj do ulubionych umożliwia tworzenie własnej listy z kanałami. Kolejną przydatną funkcją jest cofanie do poprzednich transmisji. Na ekranie głównym wejdź w zakładkę Archiwum. Po wybraniu kategorii zobaczysz listę kanałów na których dostępna jest ta funkcja. Alternatywny link do ściągnięcia aplikacji: ŚĆIĄGNIJSmart IPTV - popularna aplikacja do oglądania IPTV na telewizorze. Jednym z wielu plusów to automatyczna konfiguracja przewodnika czy loga kanałów. Ważną funkcją na pewno jest możliwość cofania programów tzw. archiwum. Jeżeli nasz dostawca umożliwia taką usługę, możemy do jakiegoś momentu cofać daną transmisję. Aplikacja nie jest darmowa. Opłata jest jednorazowa i wynosi 5,5 euro. Przed zakupem jednak, możemy przetestować usługę przez 7 dni. Aplikacja obecnie została usunięta ze sklepu google play. Instalacji można dokonać przez skopiowanie pliku na pendrive. PLIK
Skorzystaj z naszego poradnika w jaki sposób wgrać listę na tą aplikacje.Perfect Player - kolejna aplikacja w tym przypadku darmowa. Dużem plusem jest wbudowana funkcja archiwum. Zobacz na poniższym filmie w jaki sposób dodać listę z kanałami do aplikacji.Televizo - Darmowa aplikacja posiadająca sporo funkcji. Jest również do zakupienia wersja premium, w której mamy jeszcze większą możliwość konfiguracji programu. Zobacz na poniższym filmie w jaki sposób dodać do niej listę z kanałami oraz przewodnik EPGIPTV - Kolejna darmowa aplikacja. Nie posiada tak wielu opcji jak poprzednia lecz w zupełności wystarcza do oglądania telewizji. Zobacz na poniższym filmie w jaki sposób dodać listę z kanałami do aplikacji.Kodi - to popularny kombajn do odtwarzania różnych materiałów wideo. Posiada też funkcje do odbioru list IPTV. Dużym plusem jest możliwość instalacji na wielu systemach: Windows, Linux, macOS czy Android.