Po instalacji i pierwszym uruchomieniu programu powinna ukazać się plansza jak na poniższym zdjęciu. Wyświetli się na niej Twój unikalny adres MAC urządzenia.Następnym krokiem jest załadowanie listy z kanałami na twoje urządzenie. Możesz to zrobić przez stronę https://siptv.app/mylist lub skorzystać z formularza na dole. Poniżej znajduje się instrukcja jak tego dokonać:
(dodatkowe pola, które nie są wymienione możesz zostawić puste)1. MAC: wpisz swój adres MAC z planszy, która ukazała się przy pierwszym uruchomieniu. Adres znajdziesz również w opcjach programu.

2. URL: w tym polu wpisz swój adres listy z kanałami, który otrzymałeś w emailu powitalnym lub z panelu na naszej stronie.

3. Zaznacz EPG Country na Poland.

4. Zaznacz "Nie jestem robotem"

5. Kliknij "Send"

Gotowe! Jeżeli wypełniłeś wszystko poprawnie, możesz teraz wrócić na swój odbiornik i kliknąć przycisk "Restart". Po tej czynności program powinien załadować wszystkie kanały.
Najczęściej spotykane problemy w aplikacji Smart IPTV

Niektóre opisy programów są w innym języku

Często zdarza się, że po wgraniu naszej listy z kanałami w przewodniku zamiast Polskich opisów wszystko jest w innym języku. Rozwiązanie jest bardzo proste. Wystarczy przy wgrywaniu listy na swoje urządzenie zaznaczyć EPG Country na Poland.

Podpunkt 3:


Moja lista kanałów się nie aktualizuje co robić?

Jeśli nasz dostawca dołączył nowe kanały do oferty a my ich nie widzimy. Zapewne przy wgrywaniu listy wrzuciłeś listę z pliku zamiast wkleić bezpośredni link(zdjęcie podpunkt 2). Czasami zdarza się na telewizorach LG czy Samsung, że aplikacji mimo wszystko nie chce się aktualizować. Należy wtedy w polu "Delete playlist" wpisać swój adres MAC urządzenia i usunąć listę. Następnie wgrać ją ponownie. Gdy nadal to nie pomaga skontaktuj się z nami a podamy Ci nowy adres.

Podpunkt 2:


Przy korzystaniu z funkcji archiwum wybiera się inny program

Jeśli korzystasz z funkcji cofania transmisji i przy wyborze danego programu włącza się coś zupełnie innego. Wgraj listę ponownie i tym razem zaznacz pole "Disable Groups".Często ten problem występuje na odbiornikach Samsung czy LG