Jeśli potrzebujesz pomocy przejrzyj poradniki na jakich urządzeniach możesz odtwarzać naszą telewizję.
Po wykupieniu subskrypcji w naszym serwisie otrzymasz dostęp do listy z kanałami i panelu klienta. W zakładce "informacje o koncie" znajdziesz podstawowe dane. Jeśli chcesz oglądać telewizję np. na telewizorze zapoznaj się z sekcją konfiguracja. Znajdziesz tam poradniki i opisy najpopularniejszych aplikacji na dane urządzenie. Kolejnym i ostatnim krokiem to instalacja i wklejenie do aplikacji twojego adresu listy z kanałami.
Nie. Jeśli utrzymujesz ciągłość w płaceniu, dane do twojego konta zostają takie same. Nie musisz nic zmieniać. Jeśli zaś przerwałeś ciągłość w płaceniu, po około tygodniu twoje dane są usuwane z bazy.
Jeżeli masz dostęp do panelu klienta a telewizja nie działa to znaczy, że coś jest nie tak z konfiguracją twojego urządzenia. Czasami aplikacje wymagają odświeżenia listy. W opcjach powinna znajdować się funkcja przeładowania listy "reload". Jeśli to nie pomoże usuń listę ze swojej aplikacji a następnie wgraj ją ponownie. Pamiętaj również aby wgrywać listę zawsze przez pole dodania URL a nie pliku ściągniętego na dysk. W tym przypadku zachowujesz ciągłość aktualizacji z naszej strony. W razie poważniejszych problemów skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.
Podstawowym kryterium jest minimalna prędkość naszego Internetu. Dla swobodnego oglądania nasze łącze powinno być co najmniej 15-20Mb/s Jeśli w tym czasie domownicy oglądają Netflix czy korzystają z Internetu, zaleca się aby prędkość była co najmniej dwa razy większa. Dla zapewnienia najlepszych warunków dla telewizji IPTV zaleca się podłączenie twojego odbiornika przez kabel internetowy bezpośrednio do routera. Oglądanie przez Wifi czasami może zakłócać odbiór gdy w pobliżu są inne urządzenia RTV czy AGD. Niektóre telewizory czy aplikacje nie są w 100% przygotowane pod telewizję internetową w wysokiej rozdzielczości, dlatego czasami mogą na nich pojawiać się problemy z odbiorem. Gdy występuje jakaś usterka zaleca się sprawdzenie czy na innym urządzeniu np. telefonie występuje podobny problem. Możemy w taki sposób wywnioskować czy to jest problem aplikacji, urządzenia czy Internetu. Niestety czasami może być wina po naszej stronie. Kiepskie warunki pogodowe czy przeciążenia serwerów mogę również spowodować chwilowe problemy z przekazywaniem sygnału. Nasz serwis jest cały czas monitorowany, jeżeli występują jakieś usterki staramy się jak najszybciej je naprawić.
Na pobór danych wpływają dwie rzeczy. Rozdzielczość transmisji i co się akurat dzieje na ekranie. Przy transmisji w FULL HD musimy liczyć, że będzie pobierane średnio 30-50MB na minutę. Czyli na godzinny program musimy przeznaczyć około 2.4GB
Jeżeli oglądamy wyścigi sportowe i cały czas dzieje się akcja, jest większa prędkość cyfrowej transmisji (Bitrate) wtedy ściąganych jest więcej danych. Przy bardziej statycznych programach gdzie nie ma tyle akcji danych pobiera się wtedy mniej. Dodatkowym ważnym czynnikiem jest rozdzielczość samej transmisji. Obecnie większość kanałów jest w FULL HD co wpływa na zwiększenie pobierania danych. Gdy program jest nadawany w niższej jakości np. SD dane mogą się zmniejszyć nawet o połowę. Możemy to porównać do zdjęć na telefonie. Czym wyższa rozdzielczość (Megapiksele) zdjęcie będzie zajmowało więcej pamięci. Przyjmijmy teraz, że składamy minutowy film ze zdjęć. W 60 sekund upychamy jak najwięcej zdjęć, ponieważ akurat dużo się działo. To jest porównanie do wydarzenia sportowego gdzie wyświetlane jest więcej klatek/zdjęć na sekundę. Z drugiej strony program publicystyczny gdzie aż tyle nie dzieje się na ekranie i nie potrzeba przetworzyć aż tyle klatek.
· Funkcja Archiwum - obsługa i przykładowe programy
· Fire TV Stick, Android TV, Chromecast
Instrukcja wgrywania aplikacji spoza sklepu Google Play
· Smart TV Club - wgrywanie listy z kanałami