TV Box


Jeśli posiadasz urządzenie z Android lub Android TV możesz wgrać jedną z poniższych aplikacji do oglądania IPTV. Niektóre znajdują się w sklepie google play. Inne można wgrać w prosty sposób za pomocą aplikacji Downloader.

Sprawdz poradnik jak wgrać dowolną aplikację na urządzenia z Android


StrimsAPP - Aplikacja specjalnie przygotowana dla klientów StrimsTV. Działa tylko i wyłącznie z subskrypcją zakupioną na naszej stronie. Po instalacji wystarczy wprowadzić dowolne imię a następnie login i hasło do Twojej subskrypcji. W zakładce telewizja wybierz kategorię, która Cię interesuje. Na następnym ekranie pojawi się lista wszystkich kanałów z danej grupy. Po prawej stronie widoczny jest przewodnik danego kanału. Opcja dodaj do ulubionych umożliwia tworzenie własnej listy z kanałami. Kolejną przydatną funkcją jest cofanie do poprzednich transmisji. Na ekranie głównym wejdź w zakładkę Archiwum. Po wybraniu kategorii zobaczysz listę kanałów na których jest dostępna ta funkcja. Alternatywny link do ściągnięcia aplikacji: ŚĆIĄGNIJSmart IPTV - popularna aplikacja do oglądania IPTV na telewizorze. Jednym z wielu plusów to automatyczna konfiguracja przewodnika czy loga kanałów. Ważną funkcją na pewno jest możliwość cofania programów tzw. archiwum. Jeżeli nasz dostawca umożliwia taką usługę, możemy do jakiegoś momentu cofać daną transmisję. Aplikacja nie jest darmowa. Opłata jest jednorazowa i wynosi 5,5 euro. Przed zakupem jednak, możemy przetestować usługę przez 7 dni. Aplikacja obecnie została usunięta ze sklepu google play.
Skorzystaj z naszego poradnika w jaki sposób wgrać listę na tą aplikacje.Perfect Player - kolejna aplikacja w tym przypadku darmowa. Dużem plusem jest wbudowana funkcja archiwum. Zobacz na poniższym filmie w jaki sposób dodać listę z kanałami do aplikacji.Televizo - Darmowa aplikacja posiadająca sporo funkcji. Jest również do zakupienia wersja premium, w której mamy jeszcze większą możliwość konfiguracji programu. Zobacz na poniższym filmie w jaki sposób dodać do niej listę z kanałami oraz przewodnik EPGIPTV - Kolejna darmowa aplikacja. Nie posiada tak wielu opcji jak poprzednia lecz w zupełności wystarcza do oglądania telewizji. Zobacz na poniższym filmie w jaki sposób dodać listę z kanałami do aplikacji.Kodi - to popularny kombajn do odtwarzania różnych materiałów wideo. Posiada też funkcje do odbioru list IPTV. Dużym plusem jest możliwość instalacji na wielu systemach: Windows, Linux, macOS czy Android.

IPTV Smarters - Prosta w obsłudze aplikacja, która posiada min. funkcje przewodwnika czy archiwum. Aby zalogować się do programu wpisz w pierwszym polu wpisz swoję imie następnie Login, Hasło i Host. Te dane znajdziesz w swoim panelu klienta na naszej stronie.
GSE IPTV - Darmowa aplikacja posiadająca sporo funkcji. Jest również do zakupienia wersja premium, w której mamy jeszcze większą możliwość konfiguracji programu. Zobacz na poniższym filmie w jaki sposób dodać listę z kanałami do aplikacji.