Smartfon/Tablet


Jeśli posiadasz urządzenie z Android lub Android TV możesz wgrać jedną z poniższych aplikacji do oglądania IPTV. Niektóre znajdują się w sklepie google play. Inne można wgrać w prosty sposób za pomocą aplikacji Downloader.

Sprawdz poradnik jak wgrać dowolną aplikację na urządzenia z Android


StrimsAPP - Aplikacja specjalnie przygotowana dla klientów StrimsTV. Działa tylko i wyłącznie z subskrypcją zakupioną na naszej stronie. Po instalacji wystarczy wprowadzić dowolne imię a następnie login i hasło do Twojej subskrypcji. W zakładce telewizja wybierz kategorię, która Cię interesuje. Na następnym ekranie pojawi się lista wszystkich kanałów z danej grupy. Po prawej stronie widoczny jest przewodnik danego kanału. Opcja dodaj do ulubionych umożliwia tworzenie własnej listy z kanałami. Kolejną przydatną funkcją jest cofanie do poprzednich transmisji. Na ekranie głównym wejdź w zakładkę Archiwum. Po wybraniu kategorii zobaczysz listę kanałów na których jest dostępna ta funkcja.Televizo - Darmowa aplikacja posiadająca sporo funkcji. Jest również do zakupienia wersja premium, w której mamy jeszcze większą możliwość konfiguracji programu. Zobacz na poniższym filmie w jaki sposób dodać do niej listę z kanałami oraz przewodnik EPGIPTV - Kolejna darmowa aplikacja. Tym razem nie posiada tak wielu opcji lecz w zupełności wystarcza do oglądania telewizji. Zobacz na poniższym filmie w jaki sposób dodać listę z kanałami do aplikacji.

IPTV Smarters - Prosta w obsłudze aplikacja, która posiada min. funkcje przewodwnika czy archiwum. Aby zalogować się do programu wpisz w pierwszym polu wpisz swoję imie następnie Login, Hasło i Host. Te dane znajdziesz w swoim panelu klienta na naszej stronie.
GSE IPTV - Darmowa aplikacja posiadająca sporo funkcji. Jest również do zakupienia wersja premium, w której mamy jeszcze większą możliwość konfiguracji programu. Zobacz na poniższym filmie w jaki sposób dodać listę z kanałami do aplikacji.