Komputer


Do oglądania telewizji IPTV na komputerze wystarczy odtwarzacz wideo z obsługą playlist. Poniżej znajdziesz listę przykładowych aplikacji na których jest to możliwe.

StrimsTVPC - Aplikacja specjalnie przygotowana dla klientów StrimsTV. Działa tylko i wyłącznie z subskrypcją zakupioną na naszej stronie. Po instalacji wystarczy wprowadzić dowolne imię a następnie login i hasło do Twojej subskrypcji. W zakładce telewizja wybierz kategorię, która Cię interesuje. Na następnym ekranie pojawi się lista wszystkich kanałów z danej grupy. Po prawej stronie widoczny jest przewodnik danego kanału. Opcja dodaj do ulubionych umożliwia tworzenie własnej listy z kanałami. Kolejną przydatną funkcją jest cofanie do poprzednich transmisji. Na ekranie głównym wejdź w zakładkę Archiwum. Po wybraniu kategorii zobaczysz listę kanałów na których jest dostępna ta funkcjaVLC - Popularny, prosty i w pełni darmowy program. Do wgrania listy wystarczy jedynie wejść w zakładkę "Plik/Otwórz strumień w sieci". Można też użyć skrótu klawiszowego "ctrl+v" i wkleić swój adres do listy IPTV. Na filmie pokazane jest również jak zmienić w opcjach aby obraz był dopasowany do rozmiaru okna.PotPlayer - Świetny odtwarzacz z możliwością dużej konfiguracji. Po instalacji program jest od razu gotowy do użycia.
Sprawdź na poniższym filmie jak możesz w łatwy sposób dodać listę do odtwarzacza.IP-TV Player - to jeden z nielicznych programów który obsługuje przewodnik EPG. Na poniższym filmie możesz zobaczyć jak przebiega proces wgrywania listy.Kodi - to popularny kombajn do odtwarzania różnych materiałów wideo. Posiada też funkcje do odbioru list IPTV. Dużym plusem jest możliwość instalacji na wielu systemach: Windows, Linux, macOS czy Android.

Kodi - to popularny kombajn do odtwarzania różnych materiałów wideo. Posiada też funkcje do odbioru list IPTV. Dużym plusem jest możliwość instalacji na wielu systemach: Windows, Linux, macOS czy Android.VLC - Popularny, prosty i w pełni darmowy program. Do wgrania listy wystarczy jedynie wejść w zakładkę "Plik/Otwórz strumień w sieci". Można też użyć skrótu klawiszowego "ctrl+v" i wkleić swój adres do listy IPTV. Na filmie pokazane jest również jak zmienić w opcjach aby obraz był dopasowany do rozmiaru okna.Hypnotix - to aplikacja głownie przeznaczona do odtwarzania IPTV. Jest lekka, ma przyjazne UI i dodatkowo posiada funkcje przewodnika EPG.

IPTV Smarters - Prosta w obsłudze aplikacja, która posiada min. funkcje przewodwnika czy archiwum. Aby zalogować się do programu wpisz w pierwszym polu wpisz swoję imie następnie Login, Hasło i Host. Te dane znajdziesz w swoim panelu klienta na naszej stronie.
Kodi - to popularny kombajn do odtwarzania różnych materiałów wideo. Posiada też funkcje do odbioru list IPTV. Dużym plusem jest możliwość instalacji na wielu systemach: Windows, Linux, macOS czy Android.VLC - Popularny, prosty i w pełni darmowy program. Do wgrania listy wystarczy jedynie wejść w zakładkę "Plik/Otwórz strumień w sieci". Można też użyć skrótu klawiszowego "ctrl+v" i wkleić swój adres do listy IPTV. Na filmie pokazane jest również jak zmienić w opcjach aby obraz był dopasowany do rozmiaru okna.